LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Zateplení, fasády

  Povrchové úpravy fasád včetně řešení zateplení obvodového pláště budov.

  Dobrý den, lze použít metodu nástřiku pistolí u pastovitých omítek na zateplovací systém? Pokud ano, u kterých konkrétně.

  Zobrazit odpověď

  Chci na část verandy dát na OSB desky akrylátovou omítku. Prosím o informaci, čím napenetrovat a jaké použít lepidlo pro perlinku. Dále předpokládám již jen penetrace a omítka. Na druhou část verandy pak na OSB desky dát pěnový polystyren. Opět mám dotaz jaké lepidlo použít k nalepení polystyrenu na OSB.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, máme zrekonstruovaný dům s bílou fasádou. Vedle domu je cihelna zídka se starou hladkou omítkou. Je možné upravit zeď oškrábáním, natažení perlinkou a lepidlem a fasádní omítkou (ta nám zbyla). Děkuji za radu.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, prosím o návrh řešení zateplení fasády. Jedná se o novostavbu(postaveno 2014). Skladba stěny z vnitřku: Hasit 150 - Weber tmel 700 - Ytong P2 400 o síle 375 mm. Okna s trojskly. Prosím o návrh ideální a co možná nejprodyšnější skladby zateplení. Síla zateplení min. 200 mm. Již je zateplen sokl s 200 mm XPS. Jedná se mi nejvíce o prodyšnost. Děkuji Vám za návrh.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Rád bych vás požádal o odpovědi na mé otázky. Chtěl bych si realizovat fasádu na svém novostavbě svépomocí. RD mám do současné doby zateplen PPS a na perlinku je nataženo fasádní lepidlo Weber 700. V brzké budoucnosti zvažuji, jakým způsobem zrealizovat fasádu a dá se říci, že jediné co přichází pro mě z vašeho sortimentu v úvahu je tato skladba: penetrace základ + Flexi štuk 043 bv + pentrace ASN Color + silikonový fasádní nátěr. Dotaz č.1 - je možné na Weber 700 aplikovat vrstvy tak, jak jsem je popsal v předchozím odstavci? Dotaz č. 2 - je nutné použít Flexi štuk 043 bv s vlákny, nebo stačí i obyčejný 043 b ? Dotaz č. 3 - Flexi štuk se nanáší klasickým způsobem? Tzn. natáhnout hladítkem a po zavadnutí vyfilcovat, popř. vytvořit nějaký dekor. Jedná se mi především o napojování již zavadlého a vyfilcovaného štuku (z toho důvodu nemohu využít silikonovou nebo silikátovo-silikonovou omítku).

  Zobrazit odpověď