LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Zateplení, fasády

  30. 7. 2019

  Dobrý den, prosím o návrh řešení zateplení fasády. Jedná se o novostavbu(postaveno 2014). Skladba stěny z vnitřku: Hasit 150 - Weber tmel 700 - Ytong P2 400 o síle 375 mm. Okna s trojskly. Prosím o návrh ideální a co možná nejprodyšnější skladby zateplení. Síla zateplení min. 200 mm. Již je zateplen sokl s 200 mm XPS. Jedná se mi nejvíce o prodyšnost. Děkuji Vám za návrh.

   

  Návrh zateplen by mělo vždy vycházet z projektové dokumentace. Nicméně naši obchodně-techničtí poradci mají dostatek praktických zkušeností, aby s volbou dokázali poradit, případně zajistit tepelně-technický výpočet celkové konstrukce obvodového pláště stavby.

  Při návrhu je ale zapotřebí brát v úvahu lokalitu, kde se stavba nachází a další faktory, které je zapotřebí osobně zkonzultovat.

  Doporučujeme tedy zkontaktovat obchodně-technického poradce Cemix přímo v regionu, kde se stavba nachází. Jistě Vám bude rád k dispozici a zajistí Vám návrh řešení včetně případné cenové kalkulace. Kontakt na správnou osobu naleznete kliknutím do příslušného místa na mapě na této stránce: Kontakt na obchodně-technického poradce.

  František Kubíček, DiS. - marketing