LB Cemix, s.r.o.

  Podpora

  Poradna - řešení problémů - Zdění

  Vaše dotazy ohledně zdicích maltových směsí a způsobů jejich aplikace.

  Dobrý den,chci se jen zeptat zda je na lepení tvárnic Ytong vhodné lepidlo "Cemix lepící a stěrkovací hmota BASIC" ? Děkuji.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Můžu použít Cemix 111 pro zdění a spárování okrasné zídky z betonových štípaných tvárnic FACE BLOCK od Presbetonu. Děkuji.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaká může být maximální vrstva zakládací malty pod VPC zdivo, když použiji vaši zdící maltu 10 MPa?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den jakou maltu použít pro založení první řady zdiva z pórobetonu? Děkuji za odpověď......

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, potřebuji vyzdít a vyspárovat ke ztracenému bednění pískovcové kopáky (rozměr kopáku š-40cm, v-20cm, hl-15cm), šířka spárování 1,5cm (zadní strana kopáku je řezaná). Jaký produkt mám použít, děkuji za odpověď

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu jakou maltu použít při zdění a spárování zahradní opěrné zdi. Zeď bude postavená z pískovcového kamene ze staré stodoly cca 1m vysoká.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Pro zdění Ytong tl 50, 75, 100 je možno použít zdící maltu na porobeton 061? Lze rovněž na zdění použít lepidlo standard 025?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu jakou maltu použít při zdění a spárování klenutého sklepa, který bude zakopán a izolován proti vlhkosti. Cihla bude použita plná pálená.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Mám sloupky u plotku z bílých cihel. Bohužel mi nějací vandalové tyto sloupky včetně plotu shodili. Můžete mi poradit, jakou, pokud možno pevnou zdící maltu pro tento účel použit?

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den. Mám starou opěrnou zeď vysokou 1m, kámen čedič je kvalitní, ale materiál mezi se úplně sype. Chci ji rozebrat a opět vystavět na zdící maltu a pak vyspárovat. Pro zdění jsem si vybral Cemix 040 a pro spárování Cemix 111. Z druhé strany zdi je zahrádka-zem.Je to dobrá volba nebo doporučujete něco jiného? Děkuji za odpověď.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký penetrační výrobek, který zpevní starou omítku, abych ji nemusel oklepat a znovu nahodit. Děkuji moc. Nashledanou

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, mám dotaz ohledně stavby plotu z přírodního kamene. Potřebovala bych doporučit vhodné výrobky pro zaspárování kamenice.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, podezdívka plotu z vápenopískových cihel (režné zdivo) v jedné části přechází spíše v opěrnou zeď výšky přes 2m z jedné strany zasypanou zeminou, proto bych rád použil z důvodu pevnosti Zdící maltu 15, místo zdící a spárovací malty pro lícové zdivo 5. A následně pro spárování použít například spárovací maltu pro lícové zdivo 10. Je tedy možné použít Zdící maltu 15 pro lícové zdivo z vápenopískových cihel nebo není? Bude například problém s tvorbou výkvětů? Děkuji.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den,máme postavenou podezdívku z bílých cihel, zedníci jen postavili, nevyspárovali, čím to můžu vyspárovat, aby to vypadalo pěkně.

  Zobrazit odpověď

  Dobrý den, je možné použít ytong na přizdění pískovcové stěny garáže?Děkuji za odpověď

  Zobrazit odpověď

  Další dotazy...