LB Cemix, s.r.o.

  Stavební řešení Cemix

  Exteriér - terasy, balkóny

  Obkladové systémy pro venkovní kostrukce nebo prostory trvale zatížené vodou (terasy, balkóny, bazény apod.).

  Konstrukce balkonů a teras patří mezi velmi namáhané součásti staveb umístěné v exteriéru. Bazény jsou zas zatížené trvalou vlhkostí i bazénovou chemií. Z těchto důvodů jsou vystaveny klimatickým vlivům. Jedná se o velmi výrazné teplotní a vlhkostní zátěže, které je potřeba zohlednit při jejich projektové přípravě a následném provádění. Při realizacích je nutné používat výrobky, které jsou pro takové konstrukce určené a dodržovat technologické postupy a systémová řešení.

   

  Prosím, použijte filtr k omezení výběru dle Vašich představ:


   

  Filtrovat stavební řešení

  Stavební řešení - filtrování

  Pomocí zvolených parametrů získáte vhodný systém pro vaše stavební řešení. Můžete vybrat parametry jen pro některé volby, dokonce i zvolit více parametrů pro jednu volbu. Získáte tím seznam systémů pro více kombinací parametrů. Konfigurací materiálů u jednotlivých systémů zjistíte cenu a budete mít kvalifikovaný podklad pro váš nákup.
   


  Zobrazit položkyZavřít

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.