LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Stavební řešení Cemix

  Dřevovláknité desky - Omítání difuzně otevřené dřevostavby

  Vyberte skladbu stavebního řešení:

  Společnost LB Cemix vyvinula vnější omítkový systém pro dokonale funkční a spolehlivé řešení difúzně otevřených stěn dřevostaveb. Systém je určen zejména pro omítání a provádění vnějších povrchových vrstev difúzně otevřených konstrukcí dřevostaveb a všude tam, kde je nutné umožnit účinný prostup vodních par přes omítkové souvrství do vnějšího prostředí. Zaklad omítkového systému tvoří Cemix 185 Lepicí a stěrková hmota DIFUZNÍ, vytvořená zvlášť pro tyto konstrukce a její vlastnosti jsou sladěny se specifickými vlastnostmi dřevovláknitých izolací. Hmota disponuje výbornou hodnotou faktoru difuzního odporu μ ≤ 8.

  Při návrhu, tepelnětechnickém posouzení a řešení difuze vodní páry musí být konstrukce stěny vždy posuzována jako celek. Dlouhodobá funkčnost a spolehlivost konstrukce stěny je závislá na jejím správném návrhu a skutečném provedení. Omítkové souvrství neslouží k zajištění vzduchotěsnosti konstrukce.


  Všechny výrobky, které budete potřebovat k realizaci, nemusí být dostupné na jednom prodejním místě, proto doporučujeme kontaktovat obchodního zástupce, který Vám poradí, kde nejlépe nakoupit.

  Obchodní tým