LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Stavební řešení Cemix

  ETICS s MW s vyšší zátěží povrchové úpravy keramickým nebo cihelným páskem

  Vyberte skladbu stavebního řešení:

  Vynikající systém s národním certifikátem. Nabízí řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu.

  Speciální koncepce systému umožňuje jako povrchvou úpravu použít materiál s vyšší hmotností - v tomto případě keramický obklad, který zaručuje mimořádnou mechanickou odolnost i trvan­livost a zároveň uspokojí vysoké estetické nároky na variabilitu vzhledu fasády. Systém je tak předurčen pro použití nejen na vysoce exponovaných částech fasády, jako jsou sokly domu, ale skýtá zajímavé možnosti pro moderní kombinace omítek a obkladu v rámci celé plochy zateplení.

  Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. 

   

  Hledáte stavební firmu?
  Doporučíme Vám naše certifikované realizační firmy pro systémy CEMIX.  

  Kontaktujte nás

   

  Kde nakoupíte materiály?
  Najděte si nejbližší prodejnu se sortimentem CEMIX.  

  Vyhledejte prodejce stavebnin

   

  Zajímá vás, jak bude vypadat Vaše nová fasáda?

  Použijte naši aplikaci Cemix Color Plan, nahrajte fotografii Vašeho domu a v několika krocích vytvořte návrh vzhledu fasády podle Vašeho přání.

  Vytvořit návrh fasády

     

  Zvolte, který typ izolantu máte v úmyslu použít:


  Všechny výrobky, které budete potřebovat k realizaci, nemusí být dostupné na jednom prodejním místě, proto doporučujeme kontaktovat obchodního zástupce, který Vám poradí, kde nejlépe nakoupit.

  Obchodní tým