LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Stavební řešení Cemix

  Klasický ETICS s MW s vysoce paropropustnou omítkou se samočisticím rosa efektem

  V této kategorii jste zvolili systém se stavebně technickým schválením, které je zárukou prověření kvality podle národních měřítek. Nabízí řešení pro zákazníka, který hledá nejlepší poměr ukazatelů cena/výkon.

  Díky využití skvěle paropropustné fasádní omítky lze dosáhnout atraktivního vzhledu fasády a zároveň dlouhodobé odolnosti proti stárnutí barev, povětrnosti, ušpinění nebo proti bujení řas a mechů. Omítka DUOCEM je přirozeně odolná proti bujení řas a tedy ekologická. Tyto vlastnosti omítky předurčují systém pro použití do lokalit blízko dopravních cest, do prostředí s vysokou prašností.

  Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasádní barvy podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu.

   

  Hledáte stavební firmu?
  Doporučíme Vám naše certifikované realizační firmy pro systémy CEMIX.  

  Kontaktujte nás

   

  Kde nakoupíte materiály?
  Najděte si nejbližší prodejnu se sortimentem CEMIX.  

  Vyhledejte prodejce stavebnin

   

  Zajímá vás, jak bude vypadat Vaše nová fasáda?

  Použijte naši aplikaci Cemix Color Plan, nahrajte fotografii Vašeho domu a v několika krocích vytvořte návrh vzhledu fasády podle Vašeho přání.

  Vytvořit návrh fasády

   

  Obchodní týmProdejní místaFasádní studiaMíchací centra