LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Stavební řešení Cemix

  Komfortní systém - evropská kvalita s filcovanou povrchovou úpravou

  V této kategorii jste zvolili systémy s nejvyšší evropskou kvalitou: Cemixtherm COMFORT EPS, Cemixtherm COMFORT EPS SILVER a Cemixtherm COMFORT MW. Nabízejí řešení pro každého zákazníka, který hledá spolehlivé a léty prověřené zateplení domu s výbornými vlastnostmi za vynikající cenu.

  Klasický jemný vzhled fasády je srovnatelný s běžnými štukovými úpravami - systém tudíž vyhoví požadavkům na konzervativní vzhled domu, což ocení například majitelé starších nemo­vitostí v oblastech, kde je nežádoucí moderní strukturovaný vzhled fasády.

  Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasádní barvy podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu.

   

  Hledáte stavební firmu?
  Doporučíme Vám naše certifikované realizační firmy pro systémy CEMIX.  

  Kontaktujte nás

   

  Kde nakoupíte materiály?
  Najděte si nejbližší prodejnu se sortimentem CEMIX.  

  Vyhledejte prodejce stavebnin

   

  Zajímá vás, jak bude vypadat Vaše nová fasáda?

  Použijte naši aplikaci Cemix Color Plan, nahrajte fotografii Vašeho domu a v několika krocích vytvořte návrh vzhledu fasády podle Vašeho přání.

  Vytvořit návrh fasády

     

  Zvolte, který typ izolantu máte v úmyslu použít:

  Obchodní týmProdejní místaFasádní studiaMíchací centra