LB Cemix, s.r.o.

  Stavební řešení Cemix

  Obkladový systém

  Systémové řešení pro rekonstrukci i novostavbu. Systém řeší lepení a spárování rozličných typů obkladových prvků včetně zabudovaného podlahového vytápění, řešení ploch zatížených vlhkostí atd. Díky našim řešením docílíte dlouhé životnosti a užitkové funkčnosti konstrukcí, vynikající stálosti barev spárovacích hmot i jejich hygienickou čistotu.

   

  Zvolte to správné řešení pro Vás:

   

  Používání keramických obkladových prvků pro úpravy stěn a podlah je velmi populárním, ale zároveň i tradičním řešením. Keramické obklady a dlažby nacházejí uplatnění při realizaci interiérů (koupelen, sprchových koutů, kuchyní a podlah). V exteriéru jsou hojně používány například pro balkóny terasy (viz stavební řešení Balkonový systém)

  Na trhu existuje široká nabídka keramických prvků, které se mohou lišit nejen vzhledem a rozměry, ale i kvalitou (nasákavostí, mrazuvzdorností apod). Od těchto vlastností se potom mohou odvíjet typy použitích lepidel, spárovacích hmot nebo hydroizolací.

     

  Reference koupelna

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.