LB Cemix, s.r.o.

  Stavební řešení Cemix

  Podlahový systém

  Chystáte se na novou podlahu nebo potřebujete jen opravit tu stávající? Podívejte se na doporučené postupy a materiálové skladby pro řešení finálních podlahových vrstev nebo pro vyrovnání podlah před položením podlahových krytin.

   

  Zvolte to správné řešení proVás:

  Podlahové systémy Cemix nabízejí řešení pro každý typ podlahy, kde statické podmínky a dispozice dovolí aplikaci cementových a anhydritových podlahových hmot.

  Cementové potěry jsou určeny pro vyrovnání podlahy ve větších tloušťkách a mohou tvořit zpevňující podlahovou vrstvu roznášející zatížení. Po jemné dorovnání podlahy jsou určeny samonivelační stěrky aplikovaná v řádech milimetrů. Některé typy mohou tvořit finální povrch podlahy, ale v naprosté většině případů slouží jako podklad pod podlahovou krytinu.

     

  Reference Podlaha

   

  Inspirace pro Vás

  Copyright © 2017 - 2018 LB Cemix, s.r.o. | Impressum

  Informace o ochraně spotřebitele

  LB Cemix, s.r.o. – jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu: zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.