LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Stavební řešení Cemix

  Řešení vlhkých stěn

  Omítkové sanační systémy pro povrchové úpravy a sanace zdiva poškozeného účinky vlhkosti a solí. Dodáváme dlouhými léty osvědčená řešení, které jsou používány jako součást komplexního způsobu sanace.

  Zvolte to správné řešení pro Vás:

     

  Vlivem porušených nebo chybějících hydroizolací do zdí vniká zemní vlhkost, která s sebou do zdiva vnáší minerály a soli. Na povrchu stěn potom vznikají nevzhledné vlhké mapy v důsledku odpařování vody skrze omítku. Minerály usazující se v povrchových vrstvách způsobují chátrání a postupnou destrukci omítek i cihel.

  To je situace, kdy by dům či objekt měl posoudit sanační specialista, který na základně podrobné prohlídky a provedení laboratorních zkoušek odebraných vzorků zdiva vypracuje sanační posudek. Součástí takového posudku je potom stanovení komplexního souboru sanačních opatření, který zahrnuje nejen doporučení vhodné skladby omítek, ale především veškerá kroky, které mají primárně směřovat k zabránění vnikání další vlhkosti (podřezání zdiva, provedení odvlhčovacích drenáží, úpravy okolního terénu apod.).

  Sanační omítky jsou finálním krokem v rámci komplexního sanačního řešení.

     

  Reference sanace

   

  Reference pro Vaši inspiraci