LB Cemix, s.r.o.

  Stavební řešení Cemix

  Vysoce mechanicky odolný systém s polystyrenem

  Vyberte skladbu stavebního řešení:

  Vysoce mechanicky odolný zateplovací systém s Evropským technickým schválením. Odolnost je zajištěna použitím speciální stěrkové hmoty s názvem Cemix Lepicí a stěrková disperzní hmota HARD. Pro extrémní pevnost může být systém doplněn o druhou, „pancířovou“ síťovinu.

  Systém je doplněn omítkou na bázi inovovaného disperzního pojiva s obsahem vysokopevnostních sklených vláken a ochranných látek v mikrokapslích s postupným uvolňováním pro dlouhodobou ochranu před bujením řas.

  Přednosti:

  • výborné tepelněizolační vlastnosti
  • vynikající mechanická odolnost
  • snadná montáž

  Omezení:

  • omezené použití do výšky max. 22,5 m nad terénem z důvodů požární ochrany

  Jako servis poskytujeme vzorníky barevných odstínů šlechtěných omítek a fasádních nátěrů, možnost namíchání jakéhokoli barevného odstínu fasádní barvy podle přání zákazníka, cenové kalkulace ušité na míru, technické poradenství a dozor nad realizací zateplení. Uděláme Vám návrh barevného řešení fasády podle fotografie Vašeho domu.

   

  Hledáte stavební firmu?
  Doporučíme Vám naše certifikované realizační firmy pro systémy CEMIX.  

  Kontaktujte nás

   

  Kde nakoupíte materiály?
  Najděte si nejbližší prodejnu se sortimentem CEMIX.  

  Vyhledejte prodejce stavebnin

   

  Zajímá vás, jak bude vypadat Vaše nová fasáda?

  Použijte naši aplikaci Cemix Color Plan, nahrajte fotografii Vašeho domu a v několika krocích vytvořte návrh vzhledu fasády podle Vašeho přání.

  Vytvořit návrh fasády

   


  Všechny výrobky, které budete potřebovat k realizaci, nemusí být dostupné na jednom prodejním místě, proto doporučujeme kontaktovat obchodního zástupce, který Vám poradí, kde nejlépe nakoupit.

  Obchodní tým