Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti LB Cemix, s.r.o.:

Specialista nákupu

Cítíte se být odborníkem na nákup zboží a materiálu a máte praxi v nákupu ve stavebnictví? Baví Vás každodenní komunikace a vyjednávání s dodavateli i interními zákazníky?

více >

Specialista Produkt managementu

Cítíte se být odborníkem na porozumění zákaznickým potřebám i potřebám trhu a umíte je propojit s obchodní strategií firmy?

více >

Manažer kvality

Společnost LB Cemix, jako součást rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, patří se svými čtyřmi výrobními závody k předním výrobcům a tradičním dodavatelům na stavebním trhu v oblasti suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů. Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji a jedním ze základních cílů je trvalé zvyšování kvality našich produktů, a proto hledáme samostatného a výkonného člověka.

více >

Obsluha balicí a paletovací linky - Nová Ves nad Lužnicí

Obsluha výrobní linky v rámci výroby stavebních hmot.

více >

Obchodní a technický zástupce pro Prahu

Jste zodpovědná silná osobnost? Máte ambice a chcete se v profesním životě neustále zlepšovat? Využijte příležitost.

více >

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu