Kariéra

Nabídka volných pracovních pozic ve společnosti LB Cemix, s.r.o.:

Obchodní ředitel

Rozumíte obchodní strategii a cítíte se v ní jak ryba ve vodě? Je vám blízká stavařina? Společnost LB Cemix, s.r.o. hledá samostatného a výkonného člověka pro pomoc s naplněním svých cílů.

více >

Pracovník zákaznického centra v lokalitě Čebín

Pro zpracování objednávek zákazníků pro regiony Morava Jih a Morava Sever.

více >

Technik / koordinátor technologických oprav a investic

Hledáme samostatného pracovníka pro zajišťování dodavatelských oprav a technického servisu.

více >

Manažer kvality

Společnost LB Cemix, jako součást rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger, patří se svými čtyřmi výrobními závody k předním výrobcům a tradičním dodavatelům na stavebním trhu v oblasti suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů. Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji a jedním ze základních cílů je trvalé zvyšování kvality našich produktů, a proto hledáme samostatného a výkonného člověka.

více >

Operátor do výrobního závodu Nová Ves nad Lužnicí

Operátor ve výrobě stavebních hmot.

více >

> Domů > Mapa stránek > Tisk > Kontakt > E-letter > Impressum
Cemix na facebooku Cemix na Youtube

LB Cemix, s.r.o. –  jsme přední výrobce a dodavatel materiálů pro stavbu:  zateplení, fasády, malty, stěrky, omítky, potěry, penetrace, lepidla, podlahové stěrky, sanační systémy, zahradní program. Pomůžeme vám vybrat vhodný materiál pro vaši stavbu, čerpat dotace na zateplení z programu Zelená úsporám i najít osvědčenou stavební firmu. Na kvalitu CEMIX se můžete spolehnout.

Mobilní verze webu