Kreativní povrchy magic decor
Magic Decor - dekorativní omítka pro kreativní povrchy vám pomůže vytvořit jedinečnou strukturu a přizpůsobit vzhled omítky podle vašich představ
Existuje mnoho způsobů, jak dodat domovu jedinečný charakter, ale snad žádný z nich nemá na konečný výsledek větší vliv než vzhled stěn. Většinu lidí napadne jako první barva nebo omítka, ale změna struktury a jiný výběr povrchové úpravy vám dá větší svobodu. Cemix Magic Decor je inovativní produkt, který umožňuje vytvořit unikátní strukturu a vzhled finálního povrchu. Můžete jej použít na interiérových i exteriérových stěnách, na podlaze nebo na jiných plochách.

Články

Jak na imitaci kamenného zdiva?

Jedním z nejzajímavějších trendů v oblasti fasádních omítek je dnes právě trend imitace přírodních materiálů, jako je kámen. Taková omítka umožní budově získat přirozený vzhled, aniž by bylo nutné investovat do finančně náročného přírodního kamene.

 

Více
Štuková omítka jako dekorativní fasáda

Cílem většiny architektů je vtisknout do návrhu nějaký prvek, který by dům odlišil. Fasáda je v tomto směru vhodným reprezentantem. S pomocí Flexi štuku je možné vytvářet různé dekorativní efekty, jelikož je výborně tvarovatelný a pružný. 

Více
Jak se dělá dřevodekor?

Dřevo je přírodní materiál, který je krásný na pohled i na dotek. Proto je vždy ozdobou každého interiéru i exteriéru. Dodá designu uklidňující a teple zbarvené tóny, které obdivujeme. Prvky dřeva se často prosazují také na fasádách objektů. Dřevěný dekor může být také přímo součástí klasické fasády, včetně té, která je opatřena zateplovacím systémem ETICS.

Více