Servis

Služby

Společnost Cemix nabízí nejen materiály a systémová řešení, ale také služby, které vám při práci pomohou a usnadní vám ji. Chceme, aby řemeslníci, stavebníci, investoři a architekti našli ve společnosti Cemix spolehlivého partnera. Náš tým odborníků je tu pro vás! Rádi vám poradíme a také poskytneme řadu užitečných nástrojů a pomůcek. Výjimkou není ani rozšířený logistický servis či zapůjčení strojů, které pečlivě servisujeme. Náš tým aplikačních techniků předvede, zaškolí a podpoří přímo na stavbě. Nabízíme odborné analýzy, měření a testování. 

Vzorky

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo navrhnout nový povrch pro svůj dům, rádi vám s tím pomůžeme.

Správná volba barevného tónu a struktury omítky určí vzhled vaší nemovitosti na velmi dlouhou dobu. Může ji buď zvýraznit a dodat jí osobitost, nebo naopak způsobit, že bude vypadat nevýrazně a nudně. Proto je důležité pečlivě zvážit všechny možnosti a vybrat takovou omítku, která bude dlouhodobě odpovídat vašim představám a požadavkům.

Nabízíme zkušební vzorky o velikosti 50x50 cm, které vám pomohou při rozhodování.

Podpora v terénu

Ať už plánujete stavět rodinný dům nebo rekonstruovat památkově chráněný objekt, nabízíme širokou škálu poradenských služeb.. S jejich pomocí můžete zajistit, že vaše stavba bude realizována s maximální profesionalitou a kvalitou.

Kontaktujte Cemix ještě dnes a začněte plánovat svůj projekt!

Stroje

Když si k materiálu Cemix ještě pronajmete strojní zařízení, půjde vše rychleji!

S výkonným strojním zařízením předních značek nabízíme správné řešení pro každou stavbu. Mimo jiné si u nás můžete pronajmout sila a dopravní techniku, čerpadla, omítací stroje a mnoho dalšího.

Náš tým vám snadno a rychle poskytne ten správný servis. Na společnost Cemix se můžete spolehnout!

ZELENÁ OÁZA ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ

Obytný komplex s nízkými třípodlažními viladomy se nachází na západním okraji Olomouce a zahrnuje 460 bytů v zeleném prostředí.

Více informací

OSTRAVSKÝ CITY CAMPUS

Klastr umění a designu s atraktivní fasádou

Více informací