LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Barvy pro váš dům

  Vzorník šlechtěných omítek a fasádních nátěrů od společnosti Cemix pod názvem „Duhově krásný“ přináší jedinečné a reálné barvy.

  Ve vzorníku jsou použity fyzické barvy, nanášené technikou stříkání na podkladní vrstvu, která je při kompletaci ručně vlepována do konstrukce vzorníku. Nejde tedy o běžný typ vzorníku, ale díky aplikaci reálných barev je povrch vzorků drsnější, ale také autentičtější. Vzorník je v rohu opatřen odolným kovovým šroubem a zabalen do praktické krabičky.

  Barvy inspirované duhou

  Barvy jsou řazeny tak, jak se přirozeně vyskytují v podobě duhy. Celkem ve vzorníku zákazníci naleznou 366 barevných odstínů, řazených v 9 oddílech: modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, okrová, hnědá, šedá, bílá. Orientaci mezi jednotlivými barevnými oddíly usnadňují výrazné přechody mezi barvami, které pomáhají ve výběru. Nové barvy ve vzorníku odráží požadavky moderních architektonických trendů.

  Jednoduché je i značení odstínů: první dvě písmena jsou počáteční písmena barvy (MO = modrá), následuje číslo pro barevnou řadu a číslo pro odstín (např. MO21). Většina odstínů ve vzorníku je za základní cenu, pouze malý počet odstínů patří do první nebo druhé příplatkové skupiny (jde o odstíny se zvýšeným obsahem pigmentových složek, které mají vliv na cenu materiálu).

  Níže zobrazené odstíny jsou pouze orientační. Každý monitor nebo display zobrazuje barvy podle svého nastavení, odstíny nelze tedy v elektronické formě závazně prezentovat – při objednání vycházejte vždy z fyzického vzorníku barevných odstínů!

  Cemix vzorník barevných odstínů Cemix vzorník barevných odstínů

   

  Odstíny ke stažení v PDF

  Vyzkoušet odstín na fotografii domu

  Odstíny pro CAD BIM a vizualizační software ke stažení

   

  Přehled barevných odstínů

   

  Odstíny ke stažení v PDF

  Vyzkoušet odstín na fotografii domu

  Odstíny pro CAD BIM a vizualizační software ke stažení