LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Barvy pro váš dům

  Nový vzorník šlechtěných omítek a fasádních nátěrů od společnosti Cemix pod názvem „Duhově krásný“ přináší jedinečné a reálné barvy.

  Ve vzorníku jsou použity fyzické barvy, nanášené technikou stříkání na podkladní vrstvu, která je při kompletaci ručně vlepována do konstrukce vzorníku. Nejde tedy o běžný typ vzorníku, ale díky aplikaci reálných barev je povrch vzorků drsnější, ale také autentičtější. Vzorník je v rohu opatřen odolným kovovým šroubem a zabalen do praktické krabičky.

  Barvy inspirované duhou

  Barvy jsou řazeny tak, jak se přirozeně vyskytují v podobě duhy. Celkem ve vzorníku zákazníci naleznou 366 barevných odstínů, řazených v 9 oddílech: modrá, zelená, žlutá, oranžová, červená, okrová, hnědá, šedá, bílá. Orientaci mezi jednotlivými barevnými oddíly usnadňují výrazné přechody mezi barvami, které pomáhají ve výběru. Nové barvy ve vzorníku odráží požadavky moderních architektonických trendů.

  Jednoduché je i značení odstínů: první dvě písmena jsou počáteční písmena barvy (MO = modrá), následuje číslo pro barevnou řadu a číslo pro odstín (např. MO21). Většina odstínů ve vzorníku je za základní cenu, pouze malý počet odstínů patří do první nebo druhé příplatkové skupiny (jde o odstíny se zvýšeným obsahem pigmentových složek, které mají vliv na cenu materiálu).

  Cemix vzorník barevných odstínů Cemix vzorník barevných odstínů

   

  Vyzkoušet odstín na fotografii domu

   

  Přehled barevných odstínů

   

  Vyzkoušet odstín na fotografii domu