CEMIX FASÁDA, TRVALÁ PARÁDA
Krásné a funkční fasády, ale i kreativní řešení
Jsme specialisté na fasádní systémy s možností zateplení i bez něj, přičemž klademe důraz na estetickou a funkční hodnotu všech řešení.

K dispozici máme široký výběr odolných fasádních nátěrů ve více než 300 barevných odstínech.  

U nás najdete to pravé řešení, které vydrží.
Líbí se vám náš CEMIX song?

Stáhněte si ho a nastavte třeba jako vyzvánění.

ETICS 
Systémy CEMIXTHERM

Systémy CEMIXTHERM představují efektivní a osvědčené řešení pro úsporu energie díky vnějším tepelněizolačním kompozitním systémům (ETICS). Tyto systémy snižují náklady na vytápění a zlepšují tepelnou, zvukovou a požární ochranu tím, že eliminují tepelné mosty a snižují tepelné ztráty. ETICS je vhodný pro různé typy stěn, včetně zděných, omítnutých nebo dřevěných.

Číst více

Míchací centra

V partnerských míchacích center je možné nechat si namíchat barvu fasády podle představ zákazníka. Pro nalezení nejbližšího míchacího centra využijte naší mapy.

Více

Podpora v terénu

Pokud stavíte rodinný dům nebo se chystáte na rekonstrukci památkově chráněného objektu, nabízíme rozsáhlé poradenské služby. Neváhejte se na nás obrátit a začněte plánovat svůj projekt s Cemixem ještě dnes!

Více
Produktový systém
2000 FACADE SYSTEM

Fasáda dodává stavbě celkový dojem a zároveň slouží jako ochrana před povětrnostními vlivy. Naše komplexní systémy pomáhají snížit náklady a chránit životní prostředí. V Cemix FACADE SYSTEM 2000 najdete omítky, nátěry, lepidla, izolace a materiály pro renovaci fasád.

Více
Služby
Vzorky

Výběr správného odstínu a textury omítky je klíčový pro dlouhodobý vzhled nemovitosti, může ji buď oživit a dodat charakter, nebo ji naopak udělat nevýraznou a monotónní. Důležité je proto pečlivě zvážit všechny možnosti a vybrat omítku, která bude odpovídat představám a potřebám zákazníka.

Nabízíme zkušební vzorky, které zákazníkovi usnadní rozhodnutí. Můžeme vyrobit zkušební vzorek fasády na desce 50x50 cm, 1kg vzorek probarvené fasádní omítky nebo 200g vzorek fasádního nátěru.

Vzorník barev

Vzorník obsahuje 366 barevných odstínů uspořádaných do 9 oddílů podle přirozeného výskytu barev v duze, včetně modré, zelené, žluté, oranžové, červené, okrové, hnědé, šedé a bílé. Barevné přechody mezi oddíly usnadňují orientaci a výběr, přičemž barvy reflektují požadavky moderní architektury.

Více

Vzorník mozaikových omítek

Půjčte si náš vzorník reálné podoby materiálu s ukázkou 40 žíhaných odstínů mozaikových omítek a 8 jednobarevných odstínů v přírodních zemitých tónech. Doporučení Cemix: Nevolte odstín podle obrázku na fotografii, jelikož odstíny bývají zkresleny mnoha technickými faktory.

Více
Konfigurátor
Cemix COLOR PLAN

Vytvoření návrhu fasády domu může být jednoduché a zábavné! Stačí nahrát fotografii domu a začít s tvorbou. Cemix COLOR PLAN pomůže investorovi představit si, jak bude jeho dům reálně vypadat. Vybírat můžete i společně, a to z široké palety barev.

Přejít
Kreativní povrchy

Existuje nesčetně možností, jak udělat domov útulným místem – nechte se inspirovat! Cemix nabízí barevné i texturové varianty pro design exteriérů. S naší pomocí můžete snadno realizovat přání a nápady svých zákazníků.

revitalizace s fasádami cemix

Reference