LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Cemix - naše nabídka stavebních hmot a řešení

  Kalkulátor

  Kompletní nabídka značky CEMIX:

  Všechna stavební řešení CEMIX

  Všechny produkty CEMIX

   

  Co by Vás mohlo zajímat:

  Aktuality:

  Hned dvě stavby s materiály Cemix získaly ocenění

  Hned dvě stavby s materiály Cemix získaly ocenění

  20. 11. 2020

  V letošních prestižních architektonických soutěžích získala ocenění Grand Prix Architektů – Národní cena za architekturu 2020 městská hala Modřice. Ta získala také nominaci na titul Stavba roku 2020. Dalším oceněným projektem byla Městská knihovna Písek.

  Více...

  Inventury a provoz v období Vánoc

  Inventury a provoz v období Vánoc

  13. 11. 2020

  Vážení obchodní přátelé, v souvislosti s blížícím se koncem roku si Vás dovolujeme seznámit s provozem expedic a poskytováním služeb spojených s pronájmem strojního zařízení v tomto období.

  Celé oznámení (263 kB)

  Nové brožury Cemix

  Nové brožury Cemix

  25. 10. 2020

  Připravili jsme pro vás další z řady produktových brožur, a to Sanační a odvlhčovací systémy, tepelněizolační malty a katalog pro tenkovrstvé zdění.

  Více...

  Dar městu Kopřivnice na opravu komunikace

  Dar městu Kopřivnice na opravu komunikace

  9. 10. 2020

  V červnu tohoto roku zatarasil masivní sesuv půdy komunikaci v Lubině na Novojičínsko. Vedení naší společnosti LB Cemix vyhodnotilo situaci jako mimořádnou a rozhodlo se městu pomoci. Expedice daru městu Kopřivnice ve formě kusového vápence z našeho výrobního závodu Kotouč Štramberk již začala a opravy by měly být dokončeny v řádu několika dnů. Více informací zde:

  www.koprivnice.cz

  Další aktuality...

  LB Cemix, s.r.o. :

  Jsme součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger – jednoho z předních evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin.

  Na českém trhu patříme s našimi čtyřmi výrobními závody dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Nabízíme ucelené systémové řady produktů, které jsou komplexním řešením od hrubé stavby až po finální úpravy.

  Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji, dokážeme tak rychle reagovat na nové potřeby trhu a držíme krok s nejnovějšími trendy. Ve výrobě uplatňujeme certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001.