LB Cemix, s.r.o.

Zákaznické centrum: +420 549 438 170

  Cemix - naše nabídka stavebních hmot a řešení

  Kalkulátor

  Kompletní nabídka značky CEMIX:

  Všechna stavební řešení CEMIX

  Všechny produkty CEMIX

   

  Co by Vás mohlo zajímat:

  Aktuality:

  Finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel (SUSO) opět na veletrhu FOR ARCH

  Finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel (SUSO) opět na veletrhu FOR ARCH

  13. 9. 2019

  Již po třiadvacáté se v letošním roce koná finále Soutěžní přehlídky stavebních řemesel (SUSO). Jako tradičně proběhne u příležitosti podzimního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná ve dnech 17. až 21. září.

  Více...

  Uprav si fasádu a hoď se do gala

  Uprav si fasádu a hoď se do gala

  20. 8. 2019

  Získej dárek na oslavu s tvojí partou za nákup chytrých omítek Cemix v období od 1. 9. do 15. 11. 2019

  Více...

  Neobyčejná proměna obyčejného paneláku

  Neobyčejná proměna obyčejného paneláku

  24. 6. 2019

  V příštím roce plánuje příbramská radnice zahájit dlouho odkládanou revitalizaci sídliště Křižáky. Nepořádek a celková sešlost veřejného prostoru se stala trnem v oku místních obyvatel. Lokalitě prospívá i postupná oprava jednotlivých panelových domů. Za velmi zdařilou se dá označit nedávná rekonstrukce Bytového domu v ulici Budovatelů.

  Více...

  Radnici ve Studénce zdobí nová fasáda s dlouhovousou omítkou ActivCem

  Radnici ve Studénce zdobí nová fasáda s dlouhovousou omítkou ActivCem

  27. 5. 2019

  Městský úřad ve Studénce na Novojičínsku prošel v loňském roce modernizací. Objekt úřadu se dočkal snížení energetické náročnosti a celkového zlepšení technických vlastností. Radnice také získala svěží, barevný exteriér a nový vstupní portál. Fasádní řešení včetně zateplovacího systému dodala společnost LB Cemix.

  Více...

  Další aktuality...

  LB Cemix, s.r.o. :

  Jsme součástí rakouské nadnárodní skupiny Lasselsberger – jednoho z předních evropských výrobců suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů, keramických materiálů a surovin.

  Na českém trhu patříme s našimi čtyřmi výrobními závody dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. Nabízíme ucelené systémové řady produktů, které jsou komplexním řešením od hrubé stavby až po finální úpravy.

  Ve vlastních laboratořích se věnujeme výzkumu i vývoji, dokážeme tak rychle reagovat na nové potřeby trhu a držíme krok s nejnovějšími trendy. Ve výrobě uplatňujeme certifikovaný systém managementu jakosti podle ISO 9001.